YHTEYSTIEDOT

Kuntokatu 3, L-rakennus,
FI-33520 TAMPERE

+358 44 382 6561, toimisto(ät)tamko.fi
avoinna ma - pe kello 9.00 - 16.00

Ehdokkaat

Äänioikeus on Tampereen ammattikorkeakoulun läsnäolevilla opiskelijakunnan jäsenillä.

Edustajistovaaliehdokkaat 2019

2 Koskinen Olli Palvelun ammattilaiset
3 Ylä-Nojonen Heta Palvelun ammattilaiset
       
4 Dorn Heli Insinööri
5 Hukka Tatu Insinööri
6 Isomäki Jani Insinööri
7 Kallio Emma Insinööri
8 Kallio Anton Insinööri
9 Kankeri Aarne Insinööri
10 Korvenpää Santeri Insinööri
11 Lehto Jenni Insinööri
12 Lindqvist Christian Insinööri
13 Matilainen Tomi Insinööri
14 Mikkola Ronja Insinööri
15 Mäenpää Pietu Insinööri
16 Mäkinen Valtteri Insinööri
17 Partanen Aino Insinööri
18 Santamäki Arttu Insinööri
19 Savikko Ilari Insinööri
20 Setälä Julius Insinööri
21 Takala Aleksi Insinööri
22 Tammenmaa Jenni Insinööri
23 Torvinen Joonas Insinööri
24 Wrightson Mikko Insinööri
       
25 Lehmussaari Nea Kokoomus
26 Vuoksenmaa Elias Kokoomus
       
27 Heinonen Eero SoTen Valitut Palat
28 Honkakunnas Anni-Liina SoTen Valitut Palat
29 Huokuniemi Otto SoTen Valitut Palat
30 Hänninen Suvi SoTen Valitut Palat
31 Hänninen Iina SoTen Valitut Palat
32 Kauppinen Kia SoTen Valitut Palat
33 Kuusela Annika SoTen Valitut Palat
34 Kyllönen Janette SoTen Valitut Palat
35 Lainpelto Emmi SoTen Valitut Palat
36 Lankio Niko SoTen Valitut Palat
37 Leineberg Janica SoTen Valitut Palat
38 Mäkinen Oona SoTen Valitut Palat
39 Remes Jutta SoTen Valitut Palat
40 Sahi Jouni SoTen Valitut Palat
41 Setälä Janna SoTen Valitut Palat
42 Syvänen Wendy SoTen Valitut Palat
43 Vähäkuopus Teija SoTen Valitut Palat
       
44 Einola Alvari Yhden tähden
       
45 Hosia Oona Tradenomit
46 Hurskainen Elias Tradenomit
47 Kallionpää Matias Tradenomit
48 Kivelä Valtteri Tradenomit
49 Kolkka Waltteri Tradenomit
50 Kähkölä Sofia Tradenomit
51 Lahtinen Kalle Tradenomit
52 Laurila Anna Tradenomit
53 Lehtinen Moona Tradenomit
54 Nevala Juhani Tradenomit
55 Niemi Miikka Tradenomit
56 Peltomaa Riika-Maria tradenomit
57 Ronkainen Jasmiina Tradenomit
58 Salojärvi Joonas Tradenomit
59 Soukkio Joonas Tradenomit
60 Surakka Emilia Tradenomit
61 Toivio Tatu Tradenomit
62 Tuhkala Antti Tradenomit
63 Viherma Santra Tradenomit
64 Ylijoki Pinja Tradenomit
       
65 Melgin Ilona Soittomediapolista
66 Viertola Jaana Soittomediapolista
67 Vuorinen Petra Soittomediapolista
68 Väisänen Asseri Soittomediapolista